MENU

Łóżko stalowe

0
95
0
Łóżko wykonane ze stalowych elementów z  tapicerowanym zagłówkiem o prostej, klasycznej formie. Doskonale  prezentuje się w minimalistycznych jak i eleganckich wnętrzach. Wykonane z wysokiej jakości materiałów. Możliwość wykonania łóżka według własnych wymiarów, oraz w dowolnej kolorystyce.
Czytaj więcej ›

Stolik DOORN White

0
116
0
Blat stolika wykonany z marmuru. Dostępne wykończenie: poler / szczotkowany Delikatna stalowa podstawa   Możliwość zamówienia stolika w innym rozmiarze i kolorystyce.
Czytaj więcej ›

Stolik Marble

0
11138
28
Stolik kawowy z pięknym marmurowym blatem. Podstawa stalowa w kolorze czarnym. Marmurowy stolik. Możliwośc zamówienia stolika we własnym romiarze.
Czytaj więcej ›

REGAŁ

0
1222
2
Stalowy regał z blatem z marmuru oraz drewnianymi blatami lakierowanymi na mat.  Ułożenie, ilość półek, kolorystyka  jak i wymiary można  modyfikować według własnych potrzeb. Istnieje również możliwość wykonania półek ze szkła.  
Czytaj więcej ›

.Stolik kawowy Lion

0
1848
3
Stolik kawowy wykonany z drewna dębowego z delikatnym wzorem. Podstawa stalowa. Stolik dostępny w 2 wersjach wzoru.
Czytaj więcej ›

Taca Marble

0
2361
8
Idealnie sprawdzi się w salonie jako miejsce na ekspozycję świec i biżuterii na stoliku. Pozwoli stworzyć własną kompozycję na konsoli bądź stanie się orginalnym miejscem ekspozycji perfum w łazience.  Taca wykonana z marmuru.  
Czytaj więcej ›

Stolik Marble z podblatem

0
2576
6
Delikatny stolik z blatem marmurowym  z podblatem. Podstawa wykonana ze stali malowanej na biało.
Czytaj więcej ›

Konsola Marble White

0
1937
4
Konsola z dwoma blatami marmurowymi carrara.  Biała stalowa podstawa
Czytaj więcej ›

Konsola Maxim

0
1457
2
Konsola ze szczotkowanym marmurowym blatem.  Nogi czarne stalowe.
Czytaj więcej ›

Stolik Moon

0
2455
4
Stolik wykonany z najwyższej jakości marmuru i stali. Wyjątkowo prezentuje się zarówno w strefie dziennej jak i w sypialni, pełniąc funkcję stolika nocnego. Blat marmurowy dostępny w kolorze białym, czarnym i zielonym. Możliwość zamówienia mebla w dowolnym wymiarze
Czytaj więcej ›