MENU

Ławka tapicerowana

0
87
0
Elegancka w swojej prostocie, ławka tapicerowana. Podstawa wykonana ze stali. Siedzisko tapicerowane.   Możliwość wykonania ławki w dowolnej kolorystyce i rozmiarze
Czytaj więcej ›

Łóżko stalowe

0
328
0
Łóżko wykonane ze stalowych elementów z  tapicerowanym zagłówkiem o prostej, klasycznej formie. Doskonale  prezentuje się w minimalistycznych jak i eleganckich wnętrzach. Wykonane z wysokiej jakości materiałów. Możliwość wykonania łóżka według własnych wymiarów, oraz w dowolnej kolorystyce.
Czytaj więcej ›

Stolik DOORN White

0
385
0
Blat stolika wykonany z marmuru. Dostępne wykończenie: poler / szczotkowany Delikatna stalowa podstawa   Możliwość zamówienia stolika w innym rozmiarze i kolorystyce.
Czytaj więcej ›

Stolik Marble

0
11633
28
Stolik kawowy z pięknym marmurowym blatem. Podstawa stalowa w kolorze czarnym. Marmurowy stolik. Możliwośc zamówienia stolika we własnym romiarze.
Czytaj więcej ›

REGAŁ

0
1469
2
Stalowy regał z blatem z marmuru oraz drewnianymi blatami lakierowanymi na mat.  Ułożenie, ilość półek, kolorystyka  jak i wymiary można  modyfikować według własnych potrzeb. Istnieje również możliwość wykonania półek ze szkła.  
Czytaj więcej ›

.Stolik kawowy Lion

0
2112
3
Stolik kawowy wykonany z drewna dębowego z delikatnym wzorem. Podstawa stalowa. Stolik dostępny w 2 wersjach wzoru.
Czytaj więcej ›

Taca Marble

0
2594
8
Idealnie sprawdzi się w salonie jako miejsce na ekspozycję świec i biżuterii na stoliku. Pozwoli stworzyć własną kompozycję na konsoli bądź stanie się orginalnym miejscem ekspozycji perfum w łazience.  Taca wykonana z marmuru.  
Czytaj więcej ›

Stolik Marble z podblatem

0
2855
6
Delikatny stolik z blatem marmurowym  z podblatem. Podstawa wykonana ze stali malowanej na biało.
Czytaj więcej ›

Konsola Marble White

0
2141
6
Konsola z dwoma blatami marmurowymi carrara.  Biała stalowa podstawa
Czytaj więcej ›

Konsola Maxim

0
1607
2
Konsola ze szczotkowanym marmurowym blatem.  Nogi czarne stalowe.
Czytaj więcej ›